Podróżuj

Pięciogwiazdkowe Mazury jesienią i zimą

Zwolennicy urlopu poza sezonem letnim powinni rozważyć wyjazd na Mazury

Okazuje się, że w chłodniejsze dni kraina tysiąca jezior oferuje nie mniej niż w szczycie sezonu – z tą różnicą, że relaks i odpoczynek znajdujemy pod dachem, na przykład w zaciszu hotelowego SPA, w miłej knajpce lub restauracji. Wiedzą o tym dobrze goście, odwiedzający w porze jesienno-zimowej Hotel Mikołajki*****.

Wypoczynek & regeneracja

Urlop na jesień planujemy zazwyczaj z kilku powodów: po pierwsze, w miejscu wypoczynku jest wtedy spokojniej i mniej tłoczno, co nie tylko wpływa na komfort pobytu, ale ułatwia dokonywanie rezerwacji i transport. Po drugie, możemy w ten sposób „przedłużyć” sezon wakacyjny i uciec od jesiennej atmosfery.

Jednak przede wszystkim większość z nas wyraźnie czuje, że jesienią i zimą odpoczynek jest bardziej potrzebny niż latem – wiąże się to ze spadkiem nastroju, krótszym dniem i zmianami pogodowymi. Dlatego aby utrzymać formę psychiczną, którą mieliśmy latem, pomóc może nawet krótki wyjazd do miejsca, które sprawi nam przyjemność.

Właśnie z myślą o długich wieczorach i coraz niższych temperaturach Hotel Mikołajki***** przygotowuje pakiety pobytowe – zarówno takie, które obejmują tylko weekend, jak i dla turystów, którzy mogą zostać w Mikołajkach na dłużej. Komfortowy wypoczynek w hotelu o podwyższonym standardzie, basen, SPA, świetna kuchnia, wygodne łóżko w pokoju z widokiem na opustoszałe jezioro i zacumowane łodzie – to urlop, na który zasługuje zimą każdy z nas.

Odnowa & zdrowie

Sauny, łaźnie, aromatyczne masaże i zabiegi kosmetyczne mają od wieków sprawdzony, dobroczynny wpływ na zdrowie i nastrój, co jest szczególnie ważne w nadchodzącym okresie. Skutecznie poprawiają samopoczucie i wpływają na zdrowy, promienny wygląd. A w dni, kiedy pogoda zmusza do tego, aby zostać pod dachem, wcale nie musimy zostawać w domu. Ideą pakietów pobytowych w Hotelu Mikołajki*****  jest przede wszystkim atrakcyjne zaplanowanie czasu wolnego. Można go spędzić tak, jak się tego najbardziej potrzebuje – aktywnie lub spokojnie. Jesień i zima to również dobry czas, aby udać się na lekcje makijażu, zadbać o wygląd, popływać, odwiedzić pub, poeksperymentować na warsztatach kulinarnych lub smacznie zjeść w restauracji.

Coś dla podniebienia

Lokalne przysmaki serwowane w klimatycznej restauracji i ładny pub potrafią sprawić nie mniejszą przyjemność niż pobyt w SPA. Hotel Mikołajki, jako jeden z czterech hoteli pięciogwiazdkowych w całej okolicy stawia na jakość kuchennego menu. Do tego bar w stylu angielskim, wyróżniony kilkakrotnie za design, a tuż przy nim klub, w którym zwłaszcza w niepogodę bawią się hotelowi goście.

Organizowane są imprezy muzyczne, dostępne są kręgle i bilard, a także liczne atrakcje tematyczne. Szefowie kuchni Restauracji Yachtova i New Island Pub specjalizują się w autorskich daniach, będących kombinacją tradycyjnych lokalnych potraw przygotowywanych z regionalnych produktów z kuchnią europejską.

Czy to nie ciekawsze niż długie wieczory w domu?

 

Kategoria: Podróżuj

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje