Dzieje się

Daj się zainspirować, zainwestuj w swój rozwój!

Szukasz motywacji do działania? Pragniesz odnaleźć swoją pasję? Potrzebujesz zadbać o relacje ze sobą i swoimi bliskimi? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie konferencja „Strefa Zmian – życie osobiste”, która odbędzie się 20 października (sobota) w Warszawie.

Uszyj program na swoją miarę

Wyróżnikiem konferencji jest podział na trzy strefy tematyczne („Ciało i Umysł”, „Motywacja”, „Relacje”), w których jednocześnie odbywają się warsztaty prowadzone przez zaproszonych ekspertów. Co ciekawe, to uczestnicy – poprzez spontanicznie podejmowane decyzje – sami tworzą własny program konferencji. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania to Uczestnik konferencji „Strefa Zmian – życie zawodowe” staje się najważniejszym ogniwem decyzyjnym.

- Uczestnicy często mówią, że nasze wydarzenia to taki rozwojowy szwedzki stół – można spróbować dokładnie tego, na co ma się w danej chwili ochotę – opowiada z uśmiechem Jadwiga Korzeniewska, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji.

Jakie prelekcje będą na Ciebie czekać tym razem?

Po raz kolejny uczestnicy konferencji będą mogli uszyć program wydarzenia na miarę swoich potrzeb. To od nich zależy, na które prelekcje się wybiorą.

W strefie „Ciało i Umysł” odbędą się m.in. zajęcia dotyczące radzenia sobie ze stresem, wpływu myślenia na odżywianie, a także budowania autentycznej pewności siebie. W strefie „Motywacja” będzie można posłuchać m.in. o tym, jak budować odporność psychiczną a także jak ustrzec się przed błędami przy automotywacji. W strefie „Relacje” będzie można posłuchać m.in. wystąpień poświęconych asertywności, komunikacji a także tworzeniu relacji z… pieniędzmi.

Co wyróżnia konferencje pod szyldem #StrefaZmian?

Z pewnością wyróżnikiem jest podział na strefy tematyczne oraz fakt, że to uczestnicy – poprzez spontaniczne decyzje – sami tworzą własny program konferencji.

- Strefa Zmian jest unikalna. Uczestnicy czują się na naszych wydarzeniach dobrze, często pojawia się stwierdzenie, że podczas konferencji panuje domowa atmosfera. Dostarczamy naszym Uczestnikom jakość, którą oni doceniają – podkreśla Jadwiga Korzeniewska.

I rzeczywiście: średnia ocena organizacji dotychczasowych edycji to 4,8/5, gdzie 5 to „bardzo dobra organizacja” zaś uśredniona skłonność do polecania wydarzenia znajomym wynosi 9/10, gdzie 10 to „zdecydowanie bym polecił(a)”.
Szczegółowy program wydarzenia i bilety dostępne na: http://strefazmian6.evenea.pl/

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/467904810375643/

Magazyn SWAY jest patronem medialnym wydarzenia #StrefaZmian

Kategoria: Dzieje się

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje