Dzieje się

Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają!

12 plakatów z bohaterami i video z sesji zdjęciowej

Oficjalnym plakatem filmu „Listów do M. 3” mieliśmy już okazję się pochwalić. Teraz przyszedł czas na bliższe spotkania z bohaterami nowej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego. Prezentujemy 12 kreacji, na których aktorzy dwoją się, a przede wszystkim, troją w oczekiwaniu na nowe „Listy do M.”. Wśród nich postaci doskonale widzom znane, czyli: przebojowa Agnieszka Dygant, zrelaksowany Piotr Adamczyk, obdarzony wyjątkowym sweterkiem Wojciech Malajkat, pełen uroku Mateusz Winek oraz gotowy do świątecznej akcji Mikołaj Mel znany również jako Tomasz Karolak. Nie zabrakło także zupełnie nowych twarzy, które dodatkowo ozdobią romantyczno-świąteczną komedię: niezwykle kobiecą i przebojową Magdalenę Różczkę, Borysa Szyca, który „trójkę” udźwignął bez problemu, pełną wewnętrznego blasku i ciepła Izabelę Kunę, gotowego na wszystko Andrzeja Grabowskiego, młodą i piękną Katarzynę Zawadzką, nowego amanta polskiego kina – Filipa Pławiaka oraz wprawiającego w uśmiech lekką ręką Zbigniewa Zamachowskiego. Przedstawiamy też niezwykłe video, w którym można podejrzeć kulisy pracy na planie sesji zdjęciowej. Dowiecie się z niego między innymi: co zaiskrzyło w studio fotograficznym między Magdaleną Różczką a Borysem Szycem oraz jak powinna wyglądać bliskość według Tomasza Karolaka. „Listy do M. 3” w kinach już 10 listopada!

Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3  znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Kulisy sesji zdjęciowej „Listów do M. 3”

 

 

Kategoria: Dzieje się

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

cvjakdostosowac hands airport couple

Inspiracje