Polecamy

Pokaż mi swoje ubranie, a powiem Ci kim jesteś…

Choć od ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już trochę czasu, to bez wątpienia nadal jedna z najgorętszych par show biznesu. Ostatnio wprawdzie głównie za sprawą krążących plotek o ich rozstaniu, więc przekornie wrócimy na chwilę do ich ślubu.

W tajemnicy przed mediami, na miejsce ślubnej ceremonii wybrali romantyczny Paryż. Podczas uroczystości Brad pojawił się w nienagannie skrojonym smokingu od Salvatore Ferragamo, jednak to głównie Angelina skradła uwagę mediów.

Jolie na uroczystość założyła suknię zaprojektowaną przez Donatellę Versace uszytą z delikatnego jedwabiu i satyny, a do tego dość zaskakująco ozdobiony welon. Znalazły się na nim rysunki sześciorga dzieci nowożeńców misternie naniesione na tkaninę przez Lugi Massi. Niemal natychmiast świat obiegły setki pochwał oryginalnej kreacji. Nie zabrakło jednak także krytycznych ocen welonu, a w sieci pojawiły się memy porównujące kreację aktorki do choinki i lodówki.

Pokaż mi swoją szafę, a powiem Ci kim jesteś…

Jakakolwiek jest nasza ocena kreacji Angeliny Jolie bez wątpienia podkreślić należy, że ubranie jest odzwierciedleniem naszej osobowości, a także pragnień i marzeń. Właściwie dobrane będzie harmonizowało z naszym wewnętrznym „JA” i podkreśli to, co w nas najważniejsze. To ono w głównej mierze stanowi o tym, jak jesteśmy odbierani przez innych ludzi. I choć modą często się pogardza jako zjawiskiem sztucznym i z natury rzeczy efemerycznym, to ostatecznie i tak „wszyscy jesteśmy uzależnieni od mody” - podkreślał Oskar Wilde.

Moda, ach to Ty….

Dzisiejszy styl życia i ubierania niewątpliwie jest następstwem wielkich przemian społecznych, jakie zaszły w naszym społeczeństwie w ostatnim stuleciu. Od upadku imperiów kolonialnych, rewolucji w imię idei politycznych przez światowe wojny, katastrofy środowiskowe i ekonomiczne oraz ruchy artystyczne i wreszcie cyfrową rewolucję, która spowodowała także innowacje w projektowaniu oraz tworzeniu tkanin. Do masowej produkcji weszły wprawdzie tkaniny dotychczas zarezerwowane dla technologii kosmicznych, jednak to wszelkie odmiany bawełnianych tkanin są najczęściej pożądane.

Żyjemy w czasach, w których fashioniści i guru stylu doszli do wniosku, że „największym sekretem dobrego stylu jest czuć się dobrze w swoich ciuchach”. A te coraz trudniej znaleźć w popularnych sieciówkach.

Jak nosi się Polka?

Dzisiejsza Polka chce przede wszystkim wyróżnić się z tłumu. Jest świadoma i wie, co jest modne oraz co pasuje do jej figury i współbrzmi z jej stylem życia. Uwielbia interesujące, zindywidualizowane podejście do mody i chce ją współtworzyć. Nie znosi nudy i stawia na perfekcyjne dopasowanie do siebie elementów stroju oraz dodatków. Czerpie z zachodnich trendów, a jednocześnie podkreśla wartość polskiej tradycji. Próżno więc szukać takiej mody na sklepowym wieszaku. Dlatego jak grzyby po deszczu wyrastają szkoły szycia i projektowania, a modne Polki przeglądają magazyny w poszukiwaniu interesujących wykrojów oraz same tworzą nowe formy. Prawdziwym wyzwaniem staje się także znalezienie odpowiedniej jakości tkaniny w wymarzony deseń…

Honey, be creative!

Gdyby tak można było narysować wzór, który chcemy mieć na wymarzonej sukience, bluzce czy spodniach, a później kupić zaledwie kilka metrów tkaniny, z której je uszyjemy? Tkaniny z niepowtarzalnym wzorem i w dodatku doskonałej jakości? I móc cieszyć się rzeczami, które są wyrazem naszych pragnień i upodobań - czy to nie byłoby piękne?

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi CottonBee.pl - internetowa drukarnia tkanin, która swoim klientom oferuje wysokiej jakości tkaniny zadrukowane wymyślonymi przez klientów wzorami. Nadruk można także wybrać spośród ponad sześciuset dostępnych w katalogu wzorów.

I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie musimy zamawiać kilkuset metrów tkaniny, a możemy mieć jej zaledwie kilkadziesiąt centymetrów. Ot, tak po prostu na jedną parę spodni, bluzkę czy spódnicę. Teraz jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Rozwiń skrzydła z CottonBee.pl

Proponowane przez CottonBee.pl rozwiązanie to także doskonały pomysł na własny biznes. Tworzenie krótkich serii interesujących przedmiotów – od ubrań dla dzieci i dorosłych przez artykuły pościelowe po przedmioty użytkowe, takie jak materiały obiciowe czy żyrandole, to tylko jedne z możliwości. Firma oferuje sześć bawełnianych tkanin o różnym splocie, fakturze i gramaturze. Od delikatnego woalu idealnie nadającego się na lekkie sukienki, apaszki czy koszule, przez kreton doskonały na ubranka dla dzieci i bluzki, aż po mocno tkaną gabardynę, z której uszyjesz okrycia wierzchnie, żakiety i spódnice, a także elementy wyposażenia wnętrz, takie jak poduszki czy narzuty.

Martwisz się, że nie poradzisz sobie technicznie? Intuicyjna platforma oraz pomocny zespół www.CottonBee.pl wesprze Cię i przełoży Twoje marzenia na wymarzoną tkaninę.

Zaprojektuj więc sama swój materiał do szycia: https://vimeo.com/111640505

KROK 1: Wybierz materiał - do wyboru: kreton, satyna, woal, gabardyna, płótno a`la len.

KROK 2: Zaprojektuj wzór lub wybierz spośród ponad sześciuset dostępnych wzorów na CottonBee.pl.

KROK 3: Kupuj ile chcesz – możesz kupić zaledwie kilkadziesiąt centymetrów wymarzonej tkaniny.

KROK 4: Ciesz się unikalnym materiałem i stwórz z niego niepowtarzalne rzeczy dla siebie, dzieci i domu.

CottonBee.3 fot.Szymon Kobusinski 2

CottonBee.4 fot.Szymon Kobusinski 2

CottonBee.5 fot.Szymon Kobusinski 2

CottonBee.6 fot.Szymon Kobusinski 2

 DSC1100

 DSC1103

 DSC1096

fot. Szymon Kobusiński

Kategoria: Polecamy

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

corkimatek pokojdziecka konfliktowy

Inspiracje