Na co dzień

Nowy sposób na suche i puszące się włosy

Kiehl’s Since 1851 po raz kolejny sięgnął po składniki pochodzące z samego serca natury - olejek arganowy i olejek z nasion babassu.

Dzięki nim uporanie się z suchymi, puszącymi się włosami oraz ich 10-krotne wygładzenie i 3-krotne zmniejszenie ilości splątanych kosmyków stało się możliwe.

1092411 13 Smoothing oil infused Leave in Concentrate srgb r3Kiehl’s Since 1851 od lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne do skóry i włosów. Tym razem prezentujemy nową linię produktów do włosów Smoothing Oil-Infused Haircare. Naukowcy Kiehl’s opracowali formułę, która skutecznie odżywia, a jednocześnie jest wyjątkowo lekka. W skład linii wchodzą szampon, odżywka i koncentrat bez spłukiwania, które tworzą niezwykłe trio. Z jego pomocą pozbędziesz się puszących się, splątanych i szorstkich włosów. Produkty zawdzięczają swoje nadzwyczajne właściwości olejkowi arganowemu i amazońskiemu olejkowi z nasion babassu. Olejek arganowy regeneruje strukturę włosów i chroni je, a olejek z nasion babassu, pozyskiwany z rosnącego w lasach deszczowych Amazonii drzewa o tej samej nazwie pozostawia włosy gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Włosy są 10 x gładsze i 3 x mniej splątane. Linia Smoothing Oil Infused Haircare marki Kiehl’s oferuje efekt lśniących i gładkich włosów.

Smoothing Oil-Infused Leave-In Concentrate: Lekki koncentrat bez spłukiwania wygładza włosy. Może służyć jako preparat do stylizacji, ułatwiając rozczesywanie splątanych, wilgotnych włosów, lub jako
wykończenie podczas stylizacji. Sprawia, że włosy stają się gładkie i lśniące.

Smoothing Oil-Infused Leave-In Concentrate, cena: 132 zł / 75 ml.

Kategoria: Na co dzień

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje