Na co dzień

Surf Spray Bumble and Bumble powraca na plażę,

Surf Spray Bumble and Bumble powraca na plażę, aby rozpowszechniać kult kosmetyków Surf Spray.

SRF 4oz 0088 V1 4CW roku 2001 Bumble and bumble wprowadziło pierwszy tego rodzaju kosmetyk, często imitowany lecz nigdy niedościgniony wzór – Surf Spray. To ulotne połączenie soli morskiej, minerałów i ekstraktów morskich, który naśladuje to, co każdy stylista fryzur uczestniczący w sesji zdjęciowej na plaży zna od lat: że słona woda (i morska bryza) to sekret, aby nadać włosom objętości i tego słonawego, seksownego wyglądu wysuszonych słońcem i ułożonych przez wiatr kosmyków, który aż szkoda zmywać.

 

SRF cond 0602 V1 4CSurf Spray odniósł natychmiastowy sukces zarówno wśród stylistów jak i ich klientów, i okazał się ulubieńcem i bestsellerem na lata. Nasi redakcyjni styliści Bb. udowodnili, że nie jest to kosmetyk tylko na lato, kiedy przenieśli plażę za kulisy i do studia fotograficznego; Surf Spray to wszystko czego trzeba dla uzyskania objętości, uniesienia i trwałości fryzury, utworzenia bazy do wyszukanych upięć do sesji haute couture bądź swobodnego wyglądu „właśnie wstałam z łóżka”. Spray można znaleźć w zestawie każdego stylisty Bb, jest to też kosmetyk obowiązkowy podczas Fashion Week i na niezliczonych telewizyjnych i filmowych planach zdjęciowych.

 

SRF Infusion 3.4floz 4CDzisiaj kult Surf Spray trwa dalej dzięki dwóm, przełomowym produktom do pielęgnacji włosów firmy Bumble and bumble, z pomocą których można uzyskać tę samą sprężystą objętość i wrażenie muśnięcia morską bryzą kosmetyków Surf pod prysznicem: wprowadzamy nowy szampon myjący Surf Foam Wash Shampoo i odżywkę do spłukiwania Sun Creme Rinse Conditioner. Te dwa kosmetyki są nasycone wyjątkową mieszanką nadających objętości minerałów i zmiękczających ekstraktów z roślin morskich. Te cechujące się tymi samymi, świeżymi, morskimi nutami zapachowymi co Surf Spray produkty stanowią orzeźwiający początek do nadania doskonałego stylu, a użyte w tandemie, tworzą najlepszą bazę dla każdej plażowej stylizacji.

 

 

 

SRF shamp 0743 V1 4CSzampon Surf Foam Wash Shampoo to formuła oczyszczająca do spłukiwania, tworząca miękką, delikatną pianę, która wymiata wszelkie zanieczyszczenia z pomocą mieszanki morskich minerałów i ekstraktów roślinnych. Doskonały do wszystkich rodzajów włosów, Sun Foam Wash Shampoo nadaje objętość, równocześnie zmiękczając włosy i dodając puszystości, podkreślając naturalne falowanie włosów. Kluczowe składniki to koper morski i wodorosty.

 

SRF foam spray 4oz 1G7A3288 RT 4cOdżywka Surf Creme Rinse Conditioner to lekki kosmetyk do spłukiwania, nadający włosom delikatnej miękkości i puszystości. Po umyciu Surf Foam Wash Shampoo należy rozprowadzić Surf Rinse Conditioner na włosach i pozostawić na minutę lub dwie. Dokładnie spłukać. Wysuszyć naturalnie lub z użyciem dyfuzora, aby wydobyć z włosów naturalne fale i puszystość, można też spryskać Surf Sprayem, aby uzyskać pełen efekt. Kluczowe składniki to koper morski, wodorosty i minerały.

www.bumbleandbumble.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: Na co dzień

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje