Na co dzień

Oczyszczanie i demakijaż

Dokładne oczyszczanie i demakijaż to absolutna podstawa pielęgnacji skóry, w szczególności skóry trądzikowej, która bywa najbardziej problematyczna.

Obecnie od kosmetyków oczekujemy coraz więcej, dotyczy totakże produktów oczyszczających. Mają być skuteczne – łatwo usuwać makijaż, powinny odpowiadać potrzebom i rodzajowi skóry, a jednocześnie być uniwersalne – najlepiej do twarzy i oczu w jednym. Prezentujemy nowość BARWY: PŁYN MICELARNY BARWA SIARKOWA stworzony dla młodych osób borykających się z problemem trądziku, ale także wszystkich o skórze z tendencją do przetłuszczania się. Płyn dokładnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, a dodatkowo odświeża i reguluje wydzielanie sebum. Kompozycja łagodnych składników myjących jest delikatna zarówno dla twarzy, jak i oczu.

Niezwykle lekka formuła płynu micelarnego BARWA SIARKOWA jest dostosowana do potrzeb skóry trądzikowej i tłustej, poza właściwościami oczyszczającymi, dodatkowo redukuje nadmiar sebum. Płyn micelarny doskonale usuwa makijaż, a jednocześnie jest niezwykle łagodny zarówno dla skóry twarzy, jak i okolic oczu. Zapewnia odświeżenie, ale bez efektu ściągnięcia. Zawarte w nim micele działają jak magnez: przyciągają zanieczyszczenia bez naruszania naturalnej warstwy hydrolipidowej naskórka. Nie wymaga spłukiwania.


OCZYSZCZA BEZ RYZYKA PODRAŻNIEŃ - NIE NARUSZA WARSTWY HYDROLIPIDOWEJ NASKÓRKA

REDUKUJE BŁYSZCZENIE SKÓRY I POMAGA ZMNIEJSZYĆ WYDZIELANIE SEBUM

ODŚWIEŻA I TONIZUJE SKÓRĘ

Formuła płynu oparta o kompozycję łagodnych składników myjących usuwa zanieczyszczenia i makijaż (także oczu) oraz reguluje wydzielanie sebum. Multi Fruit Extract, czyli kompleks owocowych ekstraktów działa antybakteryjnie i złuszczająco. W przypadku trądziku pomaga redukować niedoskonałości skóry i przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu zaskórników. Zapewnia skórze odpowiedni poziom PH. Trehaloza nawilża skórę, a pantenol koi.

EFEKT? CZYSTA I ODŚWIEŻONA SKÓRA, BEZ EFEKTU ŚCIĄGNIĘCIA - PRZYGOTOWANA DO KOLEJNYCH ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH.

Cena ok. 12.29 zł/200 ml

www.sklep.barwa.com.pl

Kategoria: Na co dzień

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

liscie hustawka wodnezdjecie facetczarno

Inspiracje