Wnętrza

Pastelowa moc wnętrz

Dobór kolorów jest istotnym elementem przy aranżacji wnętrz. Barwy mają duży wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Nie przypadkiem zatem za najmodniejsze tonacje roku uznano odcienie różu i niebieskiego, będące synonimami spokoju, który koi nasze zmysły i wpływa na nas relaksacyjnie.

W tym roku najmodniejszymi kolorami są pastele. Szczególnie róż i błękit, za wyborem których stoi Pantone Colour Institute , który nadał im nazwy Rose Quartz oraz Serenity. Określane są często jako zabarwienie ciepłego, letniego nieba roztaczającego się nad naszymi głowami wczesną wiosną.

Z tych dwóch odcieni, to pastelowy róż wybił się bardziej i króluje w trendach wnętrzarskich tego roku. Zaczynając od koloru ścian, poprzez meble, kończąc na ceramicznych naczyniach, szklanych wazonach czy futrzanych dywanikach, poduszkach oraz kapach.

W Malabelle znajdziemy wiele inspirujących produktów, które pomogą nam skomponować wnętrza w odcieniu Rose Quartz. To uniwersalny kolor, który nadaje się do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego charakteru. Odcieniem zachodzącego słońca możemy wzbogacić nasz salon, kuchnię, czy nawet łazienkę. Sofy, leżanki i fotele (Bloomingville), naczynia (House Doctor, Hubsch), ozdobne poduchy (Madam Stoltz), wszystkie te elementy możemy swobodnie mieszać i tworzyć wyjątkowe aranżacje, które sprawią, że dom zyska inny wymiar.

Dobrze jeśli postawimy na jeden mocniejszy akcent np. ścianę w pokoju lub zasłony, wokół których stworzymy cały wystrój. Stylowym pomysłem będzie również skomponowanie pastelowego elementu, np.: kanapy (Bloomingville) z białym, industrialnym wnętrzem. Warto jednak pamiętać, by nie przesadzić ze słodyczą, umiar w tej kwestii jest również bardzo wskazany, ważne żeby w naszych wnętrzach gościły równowaga i harmonia.

Malabelle Bloomingville12 1Malabelle Bloomingville12 2Malabelle Bloomingville12 3Malabelle Bloomingville12 4Malabelle Bloomingville12 5Malabelle Bloomingville12 6Malabelle Bloomingville12 7Malabelle Bloomingville12 8Malabelle Bloomingville12 9Malabelle Bloomingville12 10Malabelle Bloomingville12 11Malabelle Bloomingville12 16

 

Strona www: malabelle.pl

Blog: blog.malabelle.pl

Facebook: www.facebook.com/malabellepl

Instagram: www.instagram.com/malabellepl

Kategoria: Wnętrza

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje