Kulinaria

Pożegnanie Lata w Benihanie w hawajskim stylu!

Widowisko, jakiego nie było do tej pory w Warszawie! Coś unikalnego na otarcie łez po kończących się wakacjach, czyli pożegnanie lata w wyjątkowym, hawajskim stylu. Już od 6go do 8go września w Benihanie.

Warszawską restaurację w tym czasie odwiedzą znani na całym świecie kucharze z Hawajów - Kevin Aschlay i Barry Renken. To gwiazdy Benihany, a przy tym królowie teppanyaki show, którzy znani są ze swoich niespotykanych umiejętności. Oprócz gotowania na żywo wyśmienitych japońskich potraw robią dla swoich gości kulinarne show, przy którym tańczą, śpiewają, rzucają nożami, a także żonglują. Niecodzienne teppanyaki show jest niezapomnianym doświadczeniem dla gości, odwiedzających restaurację. Warszawiacy już teraz mogą rezerwować stoliki na event Pożegnania Lata w Benihanie. Podczas tych trzech wieczorów będą mogli zobaczyć na żywo przedstawienie, jakiego do tej pory nie mieli szansy obejrzeć w Polsce!

Kevin i Barry to artyści, którzy na oczach gości żonglują, rzucają miskami ryżu przy tym tańcząc do porywających, letnich hawajskich rytmów. Umiejętnie kroją w kosteczkę warzywa i rzucają świeżymi składnikami z ręki do ręki, jednocześnie wykonując figury z breakdance.

Takie wyjątkowe doświadczenie zdarza się tylko raz! Z tej okazji warto zarezerwować stolik w Benihanie, spokojnie usiąść ze swoją rodziną i przyjaciółmi, skosztować sake i cieszyć się wyjątkowym show.

Podczas Pożegnania Lata będzie także możliwość spróbowania specjalnego menu – Teppanyaki Menu serwowanego z homarem w cenie 119 zł.

Benihana – to nie tylko japońska kuchnia. To niezapomniane wrażenia!

Kategoria: Kulinaria

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje