Prawo i finanse

Wszystko o finansach w firmie

Konferencja dla przedsiębiorczych „Biznes Krok po Kroku” już 19 września w Warszawie!

Konferencja dla przyszłych i aktualnych przedsiębiorców, którą już po raz ósmy organizuje Fundacja „Twoja Inicjatywa!”, zawita 19 września do Warszawy. Tym razem spotkanie poświęcone będzie finansom w firmie. Biznes Krok po Kroku to również okazja do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej czy podatkowej w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szczegóły konferencji

- Skąd wziąć pieniądze na założenie i rozkręcenie biznesu? – to pytanie, które bardzo często słyszymy podczas organizowanych przez naszą fundację warsztatów i konferencji. Stąd pomysł na konferencję poświęconą w dużej mierze finansom w firmie – tłumaczy Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!.

Konferencja „Biznes Krok po Kroku – finanse w firmie” odbędzie się 19 września w Warszawie, w Dago Centrum przy al. Jana Pawła II 23 w godzinach 9.30-16.00.

Program

Tematem przewodnim konferencji będą finanse w firmie oraz prawne aspekty prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak efektywnie zarządzać finansami w firmie, jakie szanse stwarzają unijne dotacje, poznają także zasady udzielania pożyczek przez Regionalny Fundusz Pożyczkowy. Będzie również mowa o korzyściach, jakie niesie franczyza oraz inwestowanie w kapitał ludzki. Dla tych, którzy gubią się w zawiłości przepisów prawnych, przez cały czas trwania konferencji, do dyspozycji będą eksperci ds. podatków i formalności, a także prawnicy specjalizujący się w aspektach prawnych prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  

Prelegenci

Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin. W świat księgowości, ulg i podatków uczestników wprowadzi Bartłomiej Wasilewski. Krystian Marczak, doświadczony trener biznesu, podpowie jak skutecznie inwestować w kapitał ludzki, Arkadiusz Słodkowski, prezes i współzałożyciel PROFIT system, przybliży temat franczyzy, Robert Wnuk z Tax Care SA przedstawi nowe możliwości rynku w tym obszarze a Iwona Wijas z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego opowie o pożyczkach na start i rozwój biznesu. Z kolei temat najmu lokalu pod firmę przybliży Krzysztof Pelowski z Północ Nieruchomości, a o dofinansowaniu MŚP ze środków UE opowie Wojciech Stelmaszak z ADM Consulting Group. Bezpłatnych porad prawnych z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy oraz franczyzy będą udzielały prawniczki - Katarzyna Manteuffel i Natalia Falęcka-Tyszka. Zapisy Cena biletu wstępu na szkolenie to 20zł (obiad wliczony w cenę). Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.twoja-inicjatywa.pl. Zapisy są obowiązkowe.

 

fot. Piotr Szalański

Kategoria: Prawo i finanse

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

corkimatek pokojdziecka konfliktowy

Inspiracje