Reaktywuj się

Warszawski Tydzień Seniora (zajęcia gratis!)

W dniach: 2- 8 grudnia br. osoby powyżej 60. roku życia będą mogły w Warszawie bezpłatnie poprawić swoje kompetencje w poruszaniu się w świecie cyfrowym.

2 grudnia rozpoczyna się Warszawski Tydzień Seniora: warsztaty, spotkania, konsultacje ze specjalistami, wydarzenia kulturalne i spacery. Przez 7 dni, warszawscy seniorzy – osoby powyżej 60. roku życia, będą mogły, bez ponoszenia żadnych kosztów uczestniczyć w bogatej ofercie zajęć.

Spotkania będą się odbywać w kilku punktach Warszawy. Staną się okazją do zapoznania się z działaniem e-booków i smartfonów, tabletów i aparatów cyfrowych. Będzie można także uczestniczyć w wykładach na temat bezpieczeństwa w sieci (np. pod kątem zakupów, dokonywania przelewów itp.), podczas których seniorzy dowiedzą się, jak dzięki Internetowi można żyć łatwiej na co dzień oraz jak rozwijać i pielęgnować swoje pasje.

– Podczas Warszawskiego Tygodnia Seniora wspólnie oswoimy Internet. Cyfrowy świat przestanie być tajemnicą a stanie się przyjacielem domu. Dowiesz się, jak za darmo zadzwonić do swoich bliskich, odnowić kontakty z przyjaciółmi z dawnych lat, oszczędzić na świątecznych zakupach dzięki sklepom internetowym – mówią organizatorzy.

Tydzień Seniora zostanie uroczyście zainaugurowany podczas konferencji otwarcia, która odbędzie się w dniu 2 grudnia br. o godz. 13.00 , w Klubie Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23.

Więcej informacji na stronie: http://esenior.mwi.pl/

Informacje na temat Warszawskiego Tygodnia Seniorów można też uzyskać pod numerami telefonów 22 838 34 96 lub 519 047 241.

Kategoria: Reaktywuj się

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje