W dialogu

Pierwsze w Polsce zawody wakeboardowe osób niepełnosprawnych!

Dnia 3 września (sobota) w Wawa Wake (Konstancin k. Warszawy) odbędą się zawody Sitwake EXTREME Challenge 2016. To pierwsze tego typu wydarzenie wakeboardowe, w którym wezmą udział osoby niepełnosprawne z całej Polski na specjalnie przystosowanych deskach sitwake’owych.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Avalon w ramach projektu Avalon EXTREME promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych (także rajdy samochodowe, rugby na wózkach, szybownictwo) oraz klub Wawa Wake.

Na imprezie pojawią się Ambasadorzy projektu Avalon EXTREME – niepełnosprawni PRO sportowcy odnoszący sukcesy w różnych dyscyplinach. Będzie można też usiąść w kokpicie extremalnej rajdówki dostosowanej do osób z niedowładem rąk i nóg - sterowanej za pomocą dwóch joysticków.

Na uczestników i zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! :)
Nagroda główna: deska Fortuna 148 ufundowana przez Goodboards i Dobra DeskaTeam, Ultrabook Fujitsu Lifebook U745, pianki i kamizelki ufundowane przez Soöruz Poland, poncza, koszulki i czapki odwakeshop.pl, kaski ufundowane przez sklep Megadecha.pl, vouchery do wakeparków WakePlace, koszulki, gadżety i kupony zniżkowe od FOX Team, ubrania od CUNA!

Patronat medialny - Związek Wakeboardu, YOUCANWAKE.COM, Radio ESKA, Magazyn SWAY, KobiecaReaktywacja.pl.

Serdecznie zapraszamy Państwa do promocji imprezy – będziemy do Państwa dyspozycji od godziny 12.00, dn. 3.09.2016.

plakatSitWakeExtremeChallenge2016

Będzie się działo!

Kategoria: W dialogu

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

odkryj cisze usta gdy dziecko jest gejem przestan przepraszac slowackie kapielisko termalne lawendowy6 wystawaintymnosc4

Inspiracje