You can buy Nike MercurialX Proximo Street TF CR7 - Black/White form these sites soccerbp, soccergp.com, soccertutu.com, soccerwo.com, lovecleats.com.

Społeczeństwo - Kobieca Reaktywacja

Społeczeństwo

Miłość z portalu

Portale randkowe mnożą się jak grzyby po deszczu. Pewnie dlatego, że spragnionych miłości nie brakuje.

Czytaj więcej...

Avon walczy z przemocą w rodzinie

Dzięki współpracy firmy AVON z Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” (placówką Instytutu Psychologii Zdrowia PTP), w ramach kampanii AVON kontra Przemoc, wybrane gminy w Polsce wezmą udział w szkoleniach poświęconych przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Czytaj więcej...

Odkryj ciszę, która przemawia

Czy obserwując swoje bliższe i dalsze otoczenie, nie odnosisz czasem wrażenia, że ludzie tkwią w relacjach, które zamiast ich budować, niszczą ich od środka, a oni sami nie potrafią się z nich uwolnić?

Czytaj więcej...

PRL i moda

Moda to część kultury, która sporo mówi o sposobie i poziomie życia, dlatego jest także zjawiskiem klasowym.

Czytaj więcej...

Coraz więcej krwi w mediach społecznościowych

Facebook, Twitter i Instagram coraz częściej służą osobom prywatnym, fundacjom i instytucjom do promocji krwiodawstwa i poszukiwania dawców krwi dla potrzebujących osób - wynika z analizy publikacji w social media w IMM. Od stycznia do kwietnia w serwisach społecznościowych pojawiło się ponad 9,5 tysiąca apeli tego typu, podczas gdy w analogicznym okresie rok temu było to niewiele ponad 6 tysięcy.

Czytaj więcej...

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

okladka_12_sway korepetycje spnieni kochankowie rozowa1 marzenia

Inspiracje